Eramold IML Plastik Enjeksiyon Kalıp Üretimi

Biz Kimiz?

Servis

Kalıplarımızın tümü çok uzun hizmet ömrü için tasarlanmıştır. Bununla birlikte, milyonlarca ürün döngüsünden sonra, en sofistike kalıpta bile sorunlar oluşabilir. Kalıplarımızın ömrünü önemli ölçüde uzatmak için - ve hepsinden önemlisi plansız üretim kesintilerini önlemek için - kapsamlı servis hizmetini sunuyoruz. Bu servis, üçüncü şahıslar tarafından sağlanan kalıpların bakımını da içermektedir. Kuruluma hazır bileşenlerin hızlı teslimatını sağlıyoruz ve ayrıca aletlerinizi yerinde inceleyip onarabiliriz. Bizi üretim de oluşacak kesintilere karşı sigortanız olarak düşünebilirsiniz.

  • Kalıplarımıza ömrü boyunca yedek parça garantisi
  • Bakım esnasında garantili yenileme
Üretim

Üretim

Adeta bir kütüphaneye dönüşmüş birikimimiz, mühendislik normları ve müşteri talepleri analizlerimizden ortaya çıkan kalıplarımız yüksek performans ve yüksek hassasiyet içermektedir.

Satış

Satış

Satış aşamasına gelen tüm kalıplar, yüksek hızlı enjeksiyon makinalarımıza montaj edilerek test edilir. Kalıplarımızda; projeye uygunluğu, sızdırmazlık testi, mukavamet testi ve ölçüm kontrolleri yapılarak  müşteriye teslim edilir.

Kurulum

Kurulum

Kalıplarımızı devreye alırken, maksimum performansta sürekliliği sağlayacak düzeyde  çalışanlarınıza yerinde eğitimi vererek işlevselliği artırıyor ekonomik verimliliği sağlıyoruz.

Destek

Destek

Kalıplarımızın tümü uzun hizmet ömrü için tasarlanmıştır. Kalıplarınızın ömrünü daha fazla uzatmak için kapsamlı servis ve bakım ekibimiz taleplerinizi karşılamak üzere hazırdır.

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyun.

Tamam