Eramold IML Plastik Enjeksiyon Kalıp Üretimi

Biz Kimiz?
Biz Kimiz?

DNA'mızda Kalite Var!

2008 yılında kurulan firmamız yatırımlarını genişleterek 2012 yılında plastik ambalaj üzerine ince cidar IML plastik enjeksiyon kalıplarına yoğunlaşmıştır. Üretiminin %50’sini ihraç eden firmamız plastik ambalaj sektöründe varlığını 2015 yılından bu yana yaptığı projeler ile iyiden iyiye hissettirmeye başlamıştır. Enjeksiyon makinesi ve IML Robot firmaları ile ortak projeler üreten firmamız müşterilerden gelen istekler doğrultusunda anahtar teslim olarak baştan sona kadar proje takibini yapabilmektedir. Dünya üzerinde genel bir sorun olan satış sonrası hizmetlerde kusursuz hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Plastik ambalaj sektöründe zorlu rekabet koşullarına ayak uydurabilmek adına hem ürün kalitesi hem de üretim adedi olarak hep en iyi şartları sağlamak gayreti içerisindeyiz. Uzmanlaşmış kadrosu ile şimdiye kadar olduğu gibi gelecekte de müşterilerimizin hep yanında olma gayreti içinde olacağız.

Türkiye’de Plastik Enjeksiyon Kalıbı alanında, kalitemiz, kapasitemiz, uzman kadromuz ve teknolojik ile yeterliliğimiz ile az sayıda firma arasında yer almaktayız. Kalite ve üretim standartlarımızı sürekli yükselterek 2013 yılında 800 m² kapalı alanda, 35 kişilik uzman kadromuz ve son teknoloji tezgâh parkurumuz ile yılda 200 ün üzerinde yüksek nitelikli Plastik Enjeksiyon Kalıbı üretim kapasitesine ulaşmış bulunuyoruz.

Üretim anlayışımızda, müşteri memnuniyetini en önemli kazancımız bildik, reklam stratejimizi müşterileri memnuniyetinden doğan referanslarımız olarak belirledik. Geldiğimiz noktada firmamızın geleceğine umutla bakıyor ve Eramold kalıbı uluslar arası bir firma yapma yolunda kararlılıkla yürüyoruz.

PLASTİK ENJEKSİYON KALIP ÜRETİMİ

Ağırlıklı olarak gıda sektörüne yönelik olarak enjeksiyon kalıpları üreten işletmemiz, en son teknoloji ürünü CAD/CAM tasarım imkanları, yüksek hassasiyetli tezgahlar ve teknoloji ile insan kaynaklarına yatırım yaparak büyümüş ve deneyim kazanmıştır. Yüksek kaliteli plastik enjeksiyon kalıbı üreten ERAMOLD, güçlü, deneyimli bir kadroya ve makine parkına sahiptir.

ERAMOLD işleme hassasiyetini geliştirmek, işleme sürecini kısaltmak ve erken teslim tarihini verebilmek için üst düzey en son teknoloji tezgahlar kullanmaktadır. Müşterilerimizden gelen veya kendi bünyemizde dizayn edilen ürün bilgilerine göre kalıplar tasarlanmakta ve üretimi yapılmaktadır. Kalıbın tasarımına başlanılmadan önce, tasarımı için tüm veriler bir araya getirilir. Kullanım amacı, üretim performansına yönelik bilgiler, kullanılacağı enjeksiyon makinesi v.s. gibi tüm bilgiler toplanır, tüm kalite, proses ve müşteri şartları analizleri ve mühendislik standartlarına göre analizler yapılır. 3D yazıcıdan prototip ürün çıktısı alınarak çalışmaların katı modelini inceleme imkanı sunulur. Müşteriye yönelik özel bir üretim söz konusu ise, mutabakat sağlanıp ürün onayı alındıktan sonra projenin kalıp tasarım süreci başlatılır.

Kalıplar yüksek hassasiyetli CNC makinalarda geçmiş yılların zengin bilgi birikiminin verdiği tasarım gücü ile tasarlanarak üretilmektedir. Her ne kadar makineler hassas işlemenin pek çoğunu yapsa da, kalıp yapımında, alıştırmada ve son işlemlerde tecrübeli ekibin ve mühendislerin görevi de her zaman öne çıkmaktadır. Kalıp üretiminin her aşamasında kullanılan yüksek teknoloji ürünü hassas ölçü ve kontrol ekipmanları ile kalıplarımızın hassasiyet ve toleransları sürekli kontrol edilir.

Üretmiş olduğumuz kalıplar firmamız bünyesinde bulunan 100 ton ile 700 ton arası yüksek hızlı enjeksiyon makinalarına montaj edilerek test edilir. Test numunelerinin projeye uygunluğu, sızdırmazlık testi, mukavemet testi ve ölçüm kontrolleri yapılır. Müşteriye yönelik bir üretim ise, test numuneleri ve sonuçları müşteriyle birlikte değerlendirilir ve olası revizyonlar var ise yapılarak kalıp müşteriye teslim edilir. Üretimin dışında müşterilerimizin üçüncü şahıslardan temin ettiği kalıplar için tadilat ve bakım da yapılmaktadır.

 

Üretim

Üretim

Adeta bir kütüphaneye dönüşmüş birikimimiz, mühendislik normları ve müşteri talepleri analizlerimizden ortaya çıkan kalıplarımız yüksek performans ve yüksek hassasiyet içermektedir.

Satış

Satış

Satış aşamasına gelen tüm kalıplar, yüksek hızlı enjeksiyon makinalarımıza montaj edilerek test edilir. Kalıplarımızda; projeye uygunluğu, sızdırmazlık testi, mukavamet testi ve ölçüm kontrolleri yapılarak  müşteriye teslim edilir.

Kurulum

Kurulum

Kalıplarımızı devreye alırken, maksimum performansta sürekliliği sağlayacak düzeyde  çalışanlarınıza yerinde eğitimi vererek işlevselliği artırıyor ekonomik verimliliği sağlıyoruz.

Destek

Destek

Kalıplarımızın tümü uzun hizmet ömrü için tasarlanmıştır. Kalıplarınızın ömrünü daha fazla uzatmak için kapsamlı servis ve bakım ekibimiz taleplerinizi karşılamak üzere hazırdır.

Neler Yapıyoruz?

Özel İstekleriniz İçin Plastik Enjeksiyon Kalıpları

REFERANSLAR

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyun.

Tamam